امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

ماشین آلات

بانک ماشین‌آلات با در اختیار داشتن مجموعه کامل و متنوعی از انواع دستگاهها و ماشین‌آلات سبک و سنگین مورد نیاز،  اقدام به اجرای عملیات می‌نماید که علاوه بر منافع اقتصادی دارای منافع اجتماعی و معنوی نیز می‌باشد.

این واحد به عنوان یکی از واحدهای اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان‌ زنجان با حضور در عرصه سازندگی و اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها ضمن کمک به عمران و آبادانی روستاهای کشور به عنوان یک واحد پشتیبانی، فنی و مهندسی برای فعالیت‌های اجرایی خصوصاً در امر بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سوانح طبیعی و غیره ارایه خدمات می‌نماید.

واحد امور ماشین‌آلات بنیاد مسکن با دارا بودن **** دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین و بیش از **** نیروی فنی و مهندسی و راننده آموزش‌دیده و مجرب نقش تعیین‌کننده ای در عرصه‌های سازندگی و آبادانی کشور در راستای تحقق اهداف بنیاد مسکن دارد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group