امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان ماهنشان :

فرماندار شهرستان ماهنشان :

بنیاد مسکن دستگاه تخصصی وفنی است که مایه خیر و برکت در نظام است.

طی جلسه ای ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، شورای معاونین بنیاد مسکن استان و مهندس موسوی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ماهنشان با مهندس نوری فرماندار این شهرستان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن ابراز خرسندی از انتصاب مهندس نوری به عنوان فرماندار شهرستان که در زمان تصدی بخشداری زنجانرود همکاری نزدیک و مطلوبی با بنیاد مسکن استان داشتند افزود ساختار سازمانی بنیاد مسکن شرایطی را فراهم کرده که گستره فعالیت بنیاد مسکن دامنه وسیعی داشته باشد. وی با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد حوزه های فعالیت بنیاد مسکن استان از کارهای جدیدی که در بنیاد مسکن استان در حال شکل گیری است مجموعه سازی مسکن روستایی در استان و ساخت و ساز الگویی مسکن روستایی با حفظ سیما و منظر روستا و توجه به بافت معماری روستایی است. مدیرکل بنیاد مسکن استان  از وجود تفاهم نامه هایی که با سازمان های مختلف در جهت تامین مسکن برای طلاب ، ایثار گران و … وجود دارد سخن گفت و از اعلام امادگی بنیاد مسکن استان جهت همکاری با سازمان ها جهت ساخت مسکن خبر داد. در ادمه حجت الاسلام و المسلین مصطفوی با اشاره به مقوله ی خدمت در نظام جمهوری اسلامی این مهم را نعمت الهی دانست که شامل حال افراد میشود تا در فرصت های مدیریتی بتوانند به مردم خدمت نمایند. پس از آن فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از همکاری های بنیاد مسکن استان با معاونت عمرانی استانداری در بحث نظارت بر پروژه های عمرانی روستایی دهیاران  تفاهم نامه منعقده فی مابین در خصوص نظارت و اجرای پروژه های عمرانی روستایی را بسیار مفید دانسته که در سطح کشور نمونه است. وی استفاده از تجربیات و توان فنی و تخصصی بنیاد مسکن استان را مایه هدایت صحیح منابع جهت هرینه کرد مطلوب دانست. وی تاکید کرد که نهاد انقلابی بنیاد مسکن مایه خیر و برکت در نظام جمهوری اسلامی است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group