امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان خدابنده:بنیاد مسکن استان با داشتن عملکردی مناسب، همواره مورد اعتماد مردم است

فرماندار شهرستان خدابنده:بنیاد مسکن استان با داشتن عملکردی مناسب، همواره مورد اعتماد مردم است

طی جلسه ای ، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، شورای معاونین این نهاد با مهندس میرزایی فرماندار شهرستان خدابنده جهت رفع مشکلات این شهرستان دیدار وگفتگوکردند.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن تشریح فعالیت های بنیاد مسکن استان، از خدمات ارائه شده این نهاد در سطح شهرها  وروستاها  از جمله اجرای طرح های هادی روستایی، ساخت وساز مسکن، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و … گزارشی ارائه نمودند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های عمران روستایی یکی از مهمترین و اصلی ترین اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌در امور کالبدی و عمران و آبادی روستاها می‌باشد، افزود: بنیاد مسکن به عنوان یک دستگاه تخصصی و فنی در راستای محرومیت زدایی وتوسعه وآبادانی روستاها، گام های مطلوبی برداشته است.

وی به اهمیت بازنگری طرح های هادی روستایی اشاره کرد و بیان نمود: توجه به اجرای طرح هادی در روستاها باعث بالا بردن کیفیت زندگی و ماندگاری روستاییان در روستاها می‌شود که در این راستا بنیاد مسکن استان موفق عمل کرده است.

این مسئول به همکاری مناسب بنیاد مسکن استان با معاونت هماهنگی امور عمرانی و تعامل ویژه با امور روستایی و دهیاری ها در راستای هم افزایی و توسعه روستاها تاکید کرد وگفت:  برای توسعه روستاها باید هماهنگی وهمکاری مناسبی میان دستگاه های اجرایی و  نهادها وجود داشته باشد.

مهندس صنعتی منفرد ادامه داد: بنیاد مسکن استان با تمام توان  و با تکیه بر پتانسیل های موجود، آمادگی خود را برای اجرای پروژه های عمرانی از طراحی تا اجرا اعلام می کند.

در ادامه میرزایی ضمن تقدیرازعملکرد مناسب وموثر بنیاد مسکن استان  در جهت  محرومیت زدایی  وبهبود وضعیت روستاها، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن از نهادهای موفق کشور است که عملکرد خوبی داشته وهمواره مورد اعتماد مردم بوده است.

وی بااشاره به اینکه تهیه طرح های هادی در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از اقدامات شاخص این نهاد انقلابی در استان است، افزود: برای بهبود وتسریع در اجرای پروژه های عمرانی وپیشبرد اهداف، باید هماهنگی وتعامل ویژه ای با بنیاد مسکن وجود داشته باشد.

میرزایی به مقاوم سازی مسکن شهری و روستایی تاکید کرد وگفت: در شهرستان خدابنده،  ۵۸ درصد واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده است و روستاهای کم برخوردار نیز در این زمینه شناسایی شده اندکه دراین راستا نیازمند حمایت و تعامل ویژه با بنیاد مسکن استان هستیم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group