امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار زنجان: فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است.

فرماندار زنجان: فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است.

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان ، هاشمی نژاد رییس اداره حراست  بنیاد مسکن استان و شکیبایی مدیربنیاد مسکن شهرستان زنجان با دکتر بیات فرماندار زنجان دیدار کردند. در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت فرمانداری زنجان تعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرمانداری های استان را بسیار نزدیک و مطلوب دانسته و این امر را موجب ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات به مردم به ویژه محرومین و روستاییان عزیز دانستند. مهندس صنعتی منفرد توجه بیشتر به مباحث توسعه پایدار روستایی را که موجب توسعه و پیشرفت کشوراست بسیار مهم ارزیابی کرد.در ادامه دکتر بیات با اشاره به اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادگار ماندگار امام(ره) است این نهاد را منشا خدمات فروانی از ابتدای انقلاب تا کنون دانست و افزود فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است.وی اضافه کرد با همکاری و تعامل هر چه بیشتر به پیشرفت روستاها کمک خواهیم کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group