امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار زنجان : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منشا خدمات بی منت و خالصانه در کشور است

فرماندار زنجان : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منشا خدمات بی منت و خالصانه در کشور است

فرماندار زنجان در جلسه هماهنگی پروژه های عمرانی شهرستان زنجان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی را مایه خیر و برکت در کشور دانست و عملکرد آن را بسیار قابل قبول توصیف نموده و افزود بنیاد مسکن منشا خدمات بی منت توام با اخلاص و صداقت است . دکتر بیات در این جلسه که با حضور مهندس منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین وی ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاون فرماندار و بخشداران شهرستان زنجان همراه بود با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های اجرایی و فنی مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هماهنگی و نزدیکی بیشتر این نهاد و مجموعه فرمانداری زنجان در جهت اجرای پروژه های عمرانی را خواستار شد. وی تامین مسکن محرومین را اولویت هر دو مجموعه دانسته و دستور پیگیری تامین زمین جهت ساخت مسکن برای اقشار کم در امد در شهرستان زنجان را صادر نمود تا با جدیت تمام این بحث انجام شود. دکتر بیات خاطرنشان کرد پروژه هایی سرمایه گذاری گردشگری که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مناطق مختلف شهر به موازات هم تعریف، طراحی ، اجرا و در دست اقدام قرار داده است به طور ۱۰۰ درصدی مورد حمایت فرمانداری بوده و اعتبارات مصوب و تخصیص منابع آن ها نیز در راستای انجام این پروژه ها پرداخت خواهد شد. فرماندار زنجان به انجام و تکمیل به موقع و سریع پروژه ها نیز تاکید نمود . همچنین در خصوص بازنگری طرح های هادی جهت رفع مشکلات مردم روستاها مقرر گردید از محل اعتبارات دهیاری ها منابعی به صورت ویژه در جهت رفع این مشکلات تخصیص یابد.
در این‌جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه های متعدد بنیاد مسکن در زمینه های مختلف همچون پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ، مجموعه گردشگری زنجانرود و … تاکید نمود که انجام وظایف و تکالیف بنیاد مسکن با جدیت تمام در حال پیگیری است . وی همچنین بنیاد مسکن را بازوی عمرانی استان عنوان کرده و از اعلام آمادگی این نهاد جهت همکاری با دستگاه ها و به ویژه فرمانداری زنجان در جهت پیشبرد اهداف توسعه استان خبر داد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group