امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان ایجرود همزمان با ایام الله دهه فجر

همزمان با دومین روز از دهه فجر، پروژه اجرای طرح هادی در روستا های چتز و اینچه رهبری شهرستان ایجرود توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و  مشارکت دهیاری با حضور مهندس فتحی فرماندار شهرستان و مهندس تقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن ایجرود افتتاح شد.
پروژه طرح هادی روستای چتز که شامل ۱۸۰۰ متر طول جدول گذاری،۸۷۰۰ متر آسفالت ریزی و ۸۷۰۰ متر زیرسازی می باشد، با اعتباری بیش از ۹۰۰ میلیون تومان، به بهره برداری رسید.
همچنین  پروژه طرح هادی روستای اینچه رهبری نیز که شامل ۳۰۰۰ متر طول جدول گذاری و زیرسازی و ۳۰۰۰متر آسفالت ریزی می باشد، با اعتباری بیش از ۷ میلیارد و ۹۵۰میلیون ریال ، به بهره برداری رسیدو

اجرای طرح هادی یکی از رویکردهای بنیاد مسکن در راستای توسعه و عمران روستاها است که یکی از مسیرهای مهم تحقق توسعه محلی به شمار می آید که با مشارکت جامعه محلی و برمبنای ظرفیت سازی و توانمند سازی اجتماعات روستایی صورت می گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group