مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

عدم تخصیص تسهیلات بانکی، دغدغه اصلی انجمن مسکن ساز استان زنجان است

عدم تخصیص تسهیلات بانکی، دغدغه اصلی انجمن است

مدیرمشارکتهای مردمی حساب ۱۰۰حضرت امام (ره)بنیادمسکن انقلاب اسلامی  استان زنجان گفت: عدم تخصیص تسهیلات بانکی، دغدغه اصلی انجمن است.

 

“حسن نصیری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، تصریح ‌کرد: انجمن خیرین مسکن‎ساز استان زنجان تاکنون ۱۱۶ واحد مسکونی با کیفیت و با تمام امکانات و با قیمت تمام شده واگذار کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۸۰ واحد پروژه نیمه‌تمام در زنجان و ۱۰۴ واحد در شهرستان ابهر در دست ساخت است، ولی حدود یک سال است که دیگر ساخت و ساز انجام نمی‌شود و پیمانکارها کار را تعطیل کرده‎اند، چون امید خیرین بر وام‎‏ها بوده و اکنون بانک با وام‎ها موافقت نمی‎کند و وام‎های ۲۰ میلیون تومانی را تحویل نمی‎دهند و کارها نیمه‌تمام مانده است.

 

این فعال حوزه مسکن، یادآور شد: ۶۰ واحد از مسکن‎ها آماده تحویل است، ولی چون وام را ارایه نمی‎دهند نمی‎توانیم مسکن‎های آماده را تحویل صاحبان آن‎ها بدهیم و مراجعات مردم سنگین است و انجمن قادر به پاسخ‌گویی نیست.

 

نصیری تأکید کرد: انجمن در قبال مردم تعهد داده است که مسکن تحویل مردم نیازمند بدهد، اگر مسوولان در این امر خیر همکاری کنند کارها بهتر پیش می‌رود و مسکن‎های آماده تحویل را می‎توان به زودی تحویل مردم داد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group