امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

طنین عطر شهدا در بنیاد مسکن استان

طنین عطر شهدا در بنیاد مسکن استان

با هماهنگی پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراسم یادواره شهید قاسم محمدی با حضور مدیران و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و میهمانانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد. در این مراسم از آقای حاج حسین محمدی از رزمندگان شت و غواصان ۸ سال دفاع مقدس و هم رزم شهید قاسم محمدی  به عنوان سخنران دعوت به عمل آمده بود.

محمدی در سخنان خود گفت : مقام شهید بهترین و کامل ترین جایگاهی است که یک انسان می‌تواند به آن دست یابد. وی با اشاره به اینکه شهدا همواره همگام و پیرو رهبر خود بودند، افزود: همگامی با رهبران دینی سبب شد تا شهدا ارتباط محکم و مستحکمی با خدا داشته باشند. وی با اشاره به خاطراتی از شهید قاسم محمدی به تبیین ابعاد شخصیتی این شهید گرامی پرداخت و تاکید کرد که تمامی شهیدان شخصیت ویژه ای داشتند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس ، جنگ تحمیلی را نمود کامل دفاع از حق در برابر باطل دانست و گفت نعمات فراوانی که اکنون در کشور از آن بهره مندیم حاصل خون این شهیدان است

وی تحمل سختی‌ها را با صبر و سعه صدر از روحیات بالای شهدا دانست و گفت: در جبهه نبرد خبری از رفاه و آسایش نبود اما رزمندگان ما با بردباری بسیار عاشقانه در این عرصه حضور پیدا کرده و راه دشمن را سد می‌کردند.

شهید قاسم محمدی از شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس است که در عملیات کربلای ۴ به فیض شهادت رسید.

این مراسم در راستای بزرگداشت این شهید گرانقدر با قرائت زیارت عاشورا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group