امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

طرح هادی در ۱۲ روستای استان زنجان به بهره برداری می رسد

مدیرکل بنیاد مسکن  استان ‌زنجان:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از بهره‌برداری طرح‌های هادی به مناسبت هفته دولت در ۱۲ روستای استان ‌با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال خبر داد.

احمد حاجی زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار کرد: طرح هادی روستایی با صرف اعتباری بیش از ۲۱ میلیارد ریال در ۱۲ روستای استان زنجان همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: طرح هادی در روستای شکورآباد سلطانیه با اعتبار ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و در روستای ساریج لو با اعتبار  یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ابراز کرد: بازسازی و ساماندهی مزار شهدا در روستای قلعه از توابع شهرستان سلطانیه با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال پایان یافت.

وی تکمیل پروژه طرح هادی در روستای اینچه رهبری را مطرح کرد و افزود: برای اجرای آن یک میلیارد ریال هزینه شده است.

حاجی زاده به بهره‌برداری از طرح‌های هادی در روستاهای کوشکن و بناب زنجان اشاره کرد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها به ترتیب ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و ۲ میلیارد ریال صرف شده است.

وی با اشاره به اعتبار هزینه شده ۳  میلیارد و ۸۰۰ میلیونی در ۳ روستای شهرستان ماهنشان بیان کرد: این طرح در روستاهای تازه کند، اوغول بیک و خائینک به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خاطر نشان کرد: اجرای طرح هادی در روستای حسن آباد چای‌کند با عتبار ۲۵۰ میلیون ریال در حال اجرا است.

وی از بهره‌برداری طرح هادی در روستای نظرگلی خدابنده با هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و روستای زاجکان شهرستان طارم به مبلغ ۲ میلیارد ریال خبر داد.

حاجی زاده ابراز کرد: ۸ خانه مقاوم‌سازی شده به عنوان نمونه از طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن‌های روستایی در شهرستان‌های استان زنجان بر اساس آخرین وام دریافتی در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: ۳۷۲ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در حال اجرا است و تا پایان سال ساخت آن‌ها تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان افزود: تعدادی از واحد‌های مسکن مهر در مرحله پایان کار و واگذاری هستند و برخی از آن‌ها نیز با مشکل آورده متقاضیان روبه‌رو هستند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group