امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

طرح نهضت دیدار با خانواده ۳ هزار شهید استان زنجان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار زنجان

 

همزمان با ایام اله دهه فجر، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه مهندس عبدی پور معاون فرماندار زنجان و جمعی از مسئولین با خانواده های شهیدان دیدار و گفتگو کردند.
مهندس صنعتی منفرد در این دیدار گفت:  شهدا با ایثار و شهادت عزت رابرای مابه ارمغان آوردند.
وی با بیان اینکه، تکریم خانواده معظم شهدا برای همگان واجب است زیرا پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استمرار آن وعزت و بزرگی میهن ما مدیون خون شهدا است، ادامه داد:شهدا با نثار جان خویش جانانه از کشور عزیزمان دفاع کردند و تکریم خانواده شهیدان وظیفه مسئولین و همه مردم بوده وما مدیون فدا کاری این عزیزان هستیم.
در پایان این دیدار  از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان از خانواده های معظم شهدا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group