مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

شهرداری ها آماده همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در تمام زمینه ها هستند

شهردار زنجان:

شهرداری ها  آماده همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در تمام زمینه ها هستند

این مطلب را دکتر یگانه شهردار زنجان در جلسه ای که فی مابین شهرداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه معونین بنیاد مسکن استان و معاونین شهردار زنجان برگزار شد، بیان نمود و گفت : بنیاد مسکن استان از دستگاه های توانمندی است که تا کنون منشا خدمات فراوانی در شهر ها و به خصوص روستاها  بوده است. وی صمن تقدیر از بنیاد مسکن از جهت همکاری های گذشته به ویژه پروژه سبزه میدان از آمادگی کامل شهرداری ها برای همکاری با بنیاد مسکن در پروژه های عمرانی خبر داد . در ادامه این‌جلسه که در محل بنیاد مسکن استان برگزار شد، مهندس صنعتی منفرد نیز با ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت های بنیاد مسکن در زمینه های مختلف اجرای طرح های هادی ، مسکن شهری و روستایی و… افزود توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن با بهره گیری از نیرو های متخصص و ماشین آلات قوی این امکان را فراهم ساخته تا این نهاد بتواند در تمامی زمینه ها با دستگاه های اجرایی استان تعامل و همکاری داشته باشد . وی ابراز امیدواری کرد که با تلاش بیشتر و هم افزایی بین بنیاد مسکن و شهرداری ها بتوان  خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه کرد. از دیگر نکات مطرح شده در این جلسه پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای بین دو دستگاه جهت تسهیل امور در روند ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و محرومین از جمله اعمال تخفیفات در اخذ پروانه ها بود که مقرر شد پیشنویس این تفاهم نامه توسط بنیاد مسکن تهیه شده و عملیاتی گردد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group