امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام آزمون نظام فنی روستایی

(( فراخوان آزمون ورودی طرح نظام فنی روستایی ))

بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و آئین نامه اجرایی آن در زمینه ساخت و ساز ساختمانهای روستایی و به منظور گزینش نیروی انسانی متخصص ، متعهد و علاقمند در امر نظارت بر رعایت اصول فنی مقررات ملی ساختمان ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در نظر دارد از متقاضیان واجد شرایط جهت شرکت در آزمون ورودی طرح نظام فنی روستایی (جهت نظارت بر ساخت و سازهای مسکن روستایی) 

با مراجعه به آدرس اینترنتی www.bm-zanjan.ir بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ثبت نام بعمل آورد . از داوطلبان دعوت می شود با درنظر گرفتن شرایط زیر اقدام نمایند:

شرایط عمومی

۱-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

۲-اعتقاد و التزام به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران

۳-شاغل نبودن در سازمانهای دولتی و نهادهای عمومی و خصوصی و شرکتها

۴-دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی در یکی از رشته های معماری و عمران

۵-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافت دائم نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد

شرایط اختصاصی

۱-هر داوطلب منحصرا مجاز به انتخاب یک مکان جغرافیایی در استان می باشد .( سکونت در شهرستان مورد تقاضا برای نظارت )

۲-پذیرفته شدگان ملزم می باشند در دوره های تئوری و عملی که به تصویب دفتر امور مقررات ملی ساختمان رسیده است شرکت نموده و در آزمون پایانی نمره قبولی اخذ نمایند . بدیهی است پروانه اشتغال بکار نظارت روستایی پس از طی این دوره ها و کسب نمره قبولی صادر خواهد شد .

تذکر : هزینه برگزاری دوره ها به عهده پذیرفته شدگان می باشد .

۳-پذیرفته شدگان ملزم می باشند پس از اخذ پروانه اشتغال بکار منحصرا در روستاهایی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تعیین می نماید برابر مقررات ابلاغی فعالیت نمایند .

(مهندسین و کاردانهای دارای پروانه اشتغال بکار از سازمان نظام مهندسی و یا کانون کاردانها در اولویت می باشند )

 

منابع آزمون :

مباحث (پنجم ،ششم ،هفتم، هشتم ، نهم ، دهم ، یازدهم ، دوازدهم و نوزدهم مقررات ملی ساختمان آخرین ویرایش ) ، آئین نامه ۲۸۰۰ ( ویرایش سوم ) ، کتاب راهنمای اتصالات و نشریه ۵۵ همچنین سوالاتی در خصوص اهم وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دستوالعمل اجرایی و شرایط اخذ تسهیلات مسکن روستایی و مدارک مربوط به تشکیل پرونده بصورت تشریحی .

* لازم بذکر است که آزمون بصورت جزوه بسته بوده و آوردن هرگونه کتاب یا جزوه در جلسه آزمون ممنوع می باشد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group