مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

سومین جلسه کارگروه استانی تفاهم نامه همکاری مشترک بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و امور اراضی استان

سومین جلسه کارگروه استانی تفاهم نامه همکاری مشترک بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و امور اراضی استان

سومین جلسه کارگروه استانی تفاهم نامه همکاری مشترک بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و امور اراضی استان با حضور صنعتی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، قصابی مدیر امور اراضی استان و همچنین کارشناسان مربوطه  بنیاد مسکن و سازمان امور اراضی استان برگزار شد . در این جلسه صنعتی  ضمن ارائه پیشنهاداتی در خصوص اجرای دقیق این تفاهم نامه بر اجرای بند به بند این تفاهم نامه و برگزاری منظم جلسات هماهنگی تاکید کرد . سپس قصابی از همکاری و پیگیری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این زمینه تشکر نموده  و از آمادگی سازمان امور اراضی استان جهت هماهنگی هر چه بیشتر در جهت اجرای این تفاهم نامه خبر داد . در پایان پس از گفتگو و تبادل نظر کارشناسان این کارگروه نیز تعیین گردیدند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group