امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

سفر جناب آقای مهندس درفشی و جناب آقای رضایی به استان زنجان

سفر جناب آقای مهندس درفشی و جناب آقای رضایی به استان زنجان

طی سفری دو روزه جناب آقای مهندس درفشی معاون محترم پشتیبانی و امور هماهنگی استان ها و جناب آقای رضایی مدیرکل محترم دفتر روابط عمومی در استان زنجان حضور یافتند . در این سفر جناب آقای مهندس درفشی و جناب آقای رضایی ضمن بازدید از پروژه های بخش های مختلف عمران روستایی ، مسکن شهری و مسکن روستایی ، همچنین پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز با برگزاری جلسات متعدد در جریان کم و کیف امور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قرار گرفتند . در بازدیدهای به عمل آمده  ، معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان ها ضمن ابراز رضایت از تلاش های انجام گرفته در استان  وضعیت موجود را مثبت ارزیابی کردند .  از پروژه های شاخصی که مورد بازدید قرار گرفتند می توان به پروژه ی بافت با ارزش روستای درسجین ، پروژه های مسکن مهر و انجمن خیرین در شهر هیدج و صائین قلعه و همچنین پروژه های زنجانرود ، گاوازنگ و پروژه انتظار انجمن خیرین مسکن ساز اشاره کرد . در ادامه جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز با حضور جناب آقای مهندس درفشی و آقای رضایی و کلیه اعضای هیئت مدیره برگزار شد . در این جلسه پس از ارائه گزارش توسط مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان ، جناب آقای مهندس درفشی ضمن ابراز رضایت از عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز استان و کسب مقام دوم کشوری در بین استان ها ، با ارائه رهنمودهایی درباره فرهنگ مشارکت وجلب کمکهای مردمی برای ساخت مسکن محرومین از اعضا خواستند که همواره این تلاش و کوشش را ادامه دهند .  پس از آن جلسه جمع بندی در بنیاد استان با حضور معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان ها و مدیرکل روابط عمومی تشکیل شد . در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مهندس حاجی زاده و معاونین گزارشی کاملی از وضعیت موجود و فعالیت های بنیاد استان در اختیار جناب آقای مهندس درفشی گذاشتند . در ادامه معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان ها با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود و وجود برخی مشکلات در زمینه اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به دلیل داشتن بدنه ی نیروی انسانی کارامد ، متخصص و تحصیل کرده  همواره موفق دانستند که توانسته اعتماد مجلس و دولت را جلب نماید . ایشان افزودند که ایجاد فضای رقابتی با انبوه سازان در بخش مسکن و رقابت با پروژه های  روستایی دهیاران باید در دستور کار قرار گیرد تا کیفیت برتر فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر همگان روشن گردد . سپس جناب آقای رضایی مدیرکل روابط عمومی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی خواستار توجه بیش از پیش به این بخش شده و گسترش فعالیت های روابط عمومی در بنیاد استان و حمایت از این بخش و توجه ویژه به ان را مهم دانستند .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group