امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

سخنرانی در نماز جمعه شهر هیدج

 

     روز جمعه مورخ ۲۱/۱/۹۴ مصادف با سالروز  تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) همکاران محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر در نماز جمعه شهر هیدج شرکت کردند . در سخنرانی پیش از خطبه های  این نماز جمعه   ، حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر به ارائه گزارش  درباره عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر و مسائل و مشکلات موجود و خدمت رسانی انجام شده در خصوص مسکن مهر و پرداخت تسهیلات ویژه مقاوم سازی و همچنین شروع نقشه برداری سند مالکیت در شهر هیدج پرداختند .  در ادامه  ، خطبه های نمازجمعه و ادای فریضه نمازجمعه توسط امام جمعه موقت شهر هیدج  حجت الاسلام  شبیری انجام گرفت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group