امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی در نماز جمعه زنجان

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی در نماز جمعه زنجان

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن با حضور در نماز جمعه زنجان به تشریح عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  و سخنرانی پرداخت. حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی در مطالب خود  به فرمان تاریخی امام (ره) و افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین  سال ۵۸ و همچنین سخن مقام معظم رهبری که بنیاد مسکن را از صدقات جاریه امام راحل دانسته اند اشاره کرده و این نهاد انقلابی را منشا خدمات فراوان در سطح استان و محرومیت زدایی عنوان کرد. وی با اشاره به اجرای طرح هادی در ۳۴۰ روستای استان و ساخت بیش از ۹۲۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد در سطح استان از صدور سند برای ۵۸ درصد واحد های مسکونی روستایی و ۳ زیر ۲۵۰۰۰ نفر استان خبر داد. وی همچنین به مقاوم سازی ۶۱ درصد  واحدهای مسکونی روستایی اشاره کرده و ساخت ۱۷۶واحد  مسکونی برای خانوار های دارای حداقل دو معلول را از دیگر دستاوردهای این نهاد عنوان کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group