امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در نماز جمعه شهرستان خدابنده به مناسبت ایام سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام(ره)

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با حضور در نماز جمعه شهرستان خدابنده به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  و سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با اشاره به فرمان تاریخی امام (ره)، افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین ماه سال ۵۸، این نهاد انقلابی را یکی از با برکت ترین یادگاری های امام خمینی(ره) دانست که به منظور تامین مسکن اقشار کم درآمد و متولی توسعه و عمران روستاها، خدمات ارزشمندی ارائه کرده است.

وی افزود: کمک به محرومین جامعه از دغدغه های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که همواره این هدف در سرلوحه فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوده ودر این مسیر به افتخارات ارزشمندی رسیده است.

این مسئول با بیان اینکه، از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان، طرح هادی در۳۶۲ روستای استان اجرا شده است، ادامه داد: همچنین برای ۵۵ روستای زیر ۲۰ خانوار نیز طرح هادی تهیه شده است.

وی از ساخت بیش از ۹۲۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد در سطح استان، صدور ۶۲ هزار جلد سند مالکیت واحد مسکونی روستایی و ۵ هزار و ۵۷۵ جلد سند برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در سطح استان خبر داد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group