امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

ستاد اقامه نماز

بسم الله الرحمن الرحیم

نماز ساده ترین ، عمیق ترین و زیبا ترین رابطه انسان با خداوند است که در تمام ادیان آسمانی بوده است ؛ نماز به قدری مهم است که حضرت ابراهیم (ع) هدف خود را از اسکان زن و فرزندش در صحرای مکه ، اقامه نماز معرفی می کند ؛ نه انجام مراسم حج.

نماز از هنگام تولد در زایشگاه که در گوش نوزاد اذان و اقامه می گویند تا پس از مرگ که در گورستان بر مرده نماز می خوانند ، جلوه می کند.

توجه به خدا را در تمام نماز، توجه به معادرا در ((مالک یوم الدین)) توجه به انتخاب راه را در ((اهدنا الصراط المستقیم)) انتخاب.همراهان خوب را در (صراط الذین انعمت علیهم ) پرهیز از منحرفان غضب شدگان را در غیرالمغضوب علیهم )و…می توانیم ببینیم

و بالاخره اولین چیزی که درروزقیامت موردسئوال قرارمیگیردنمازاست ونمازمحک برای قبولی تمام اعمال نمازانسانهاست اگرنمازقبول شودهمه اعمال انسان قبول میشودواگرردشود همه اعمال نیک انسان نیز ردخواهدشد.

((ستاد اقامه نمازوامربه معروف ونهی ازمنکروعفاف وحجاب )) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان  با دبیری  حضرت  حجت السلام والمسلمین حاج آقامصطفوی وباریاست  جناب آقای مهندس احمدحاجی زاد ه مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان زنجان و دیگر اعضاء محترم(۱۳نفر) در جهت اشاعه فرهنگ نماز گام های استواری برداشته است.

 دراین راستا لازم به ذکراست بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در۷شهرستان دارای نمازخانه های مجهزبوده ودر۳شهرستان ومرکزاستان نمازجماعت باامامت ۴روحانی وباشرکت حداکثری همکاران برگزارمیگردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group