امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان شایسته تقدیر ویژه شد

ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان شایسته تقدیر ویژه شد

ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برای پنجمین سال متوالی با کسب بهترین امتیاز شایسته تقدیر ویژه شد. با توجه به ارزیابی های به عمل آمده توسط هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان زنجان و بررسی های لازم در خصوص میزان پیشبرد اهداف  و برنامه ها و فعالیت های نمازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، ستاد اقامه نماز بنیاد استان با کسب بیش از ۹۵ درصد امتیازات لازمه به عنوان دستگاه برتر در استان و شایسته تقدیر ویژه شده است . در نامه ارسالی از سوی ریییس ستاد اقامه نماز استان از عملکرد بسیار مطلوب ستاد اقامه نماز استان تشکر ویژه به عمل آمده است که هر ساله با کسب عنوان برتر  به عنوان الگوی دیگر دستگاه ها شناخته میشود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group