امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص گسترش زمینه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان استان در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۳/۲ با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،  خلیلی چچکی مدیر کل ورزش و جوانان استان،  معاونین و کارشناسان دو دستگاه در خصوص گسترش همکاری ها و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد بر تقویت و توسعه فضاهای ورزشی در جامعه به ویژه در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن آمادگی لازم را برای گسترش همکاری و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در حوزه ورزش و جوانان را دارد.

در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان استان خواستار گسترش تعاملات ویژه با بنیاد مسکن استان شد و گفت: با توجه به ظرفیت بالای این نهاد انقلابی، می توانیم در تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و پیشبرد اهداف بین دو دستگاه تعامل ویژه ای داشته باشیم.

در پایان مقرر شد پیگیری های لازم در زمینه پروژه های اداره کل ورزش و جوانان استان که توسط بنیاد مسکن اجرا خواهد شد، صورت گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group