امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص گسترش زمینه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان

طی هماهنگی های به عمل آمده، جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور  مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،  خلیلی چچکی مدیر کل ورزش و جوانان استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان،  معاونین و کارشناسان دو دستگاه در خصوص گسترش همکاری ها و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه هر دو دستگاه با تاکید بر تعامل مناسب در راستای پیشبرد اهداف دو سازمان، خواستار گسترش همکاری ها شدند.مهندس صنعتی منفرد تقویت و توسعه فضاهای ورزشی را در جامعه امری مهم دانست و گفت: بنیاد مسکن آمادگی لازم را برای گسترش همکاری و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در حوزه ورزش و جوانان را دارد.وی ادامه داد: با توجه به توان و ظرفیت بالای بنیاد مسکن استان در اجرای پروژه های عمرانی، توانسته ایم همکاری و تعامل ویژه ای با  سایر دستگاه های اجرایی نیز داشته باشیم. در ادامه مدیر کل مدیر کل ورزش و جوانان خواستار گسترش تعاملات ویژه با بنیاد مسکن استان شد و گفت: با توجه به تخصص بالای بنیاد مسکن استان ، از توان فنی این نهاد انقلابی در اجرای پروژه های عمرانی و پیشبرد اهداف استفاده خواهیم نمود. در پایان مقرر شد  پیگیری های لازم در زمینه پروژه های اداره کل ورزش و جوانان که توسط بنیاد مسکن اجرا خواهد شد، صورت گیرد تا هر چه سریعتر شاهد کلنگ زنی و پس از ان بهره برداری از این پروژه ها باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group