امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص گسترش تعاملات با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین این نهاد با دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان دیدار کردند.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اقدامات وفعالیت های بنیاد مسکن در امور عمرانی، از خدمات ارائه شده به مردم در سطح شهرها وروستاها گزارشی ارایه نمود.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن استان با توجه به اهداف و وظایف خود همواره همکاری ها و تعاملات ویژه ای با معاونت عمرانی استانداری داشته است

وی افزود: امیدواریم با گسترش همکاری ها گام های موثرومطلوب تری در راستای آبادانی وتوسعه استان برداریم.

مهندس صنعتی منفردبا بیان اینکه، وظیفه بنیاد مسکن در تامین مسکن برای مردم بسیار تاثیر گذار و مهم است، خاطرنشان کرد: مطالعه و بررسی در زمینه تشخیص و تعیین نیازمندی‌های مسکن محرومان اعم ازروستایی و شهری، فراهم‌آوردن موجبات اجرای آن با مشارکت، همکاری و خودیاری مردم و دستگاه‌های مختلف، تهیه زمین مورد نیاز طرح‌ها و پروژه‌های بنیاد و آماده سازی آنها ،تهیه طرح‌های‌ هادی و اصلاح معابر در روستاها، تهیه و ارایه طرح های لازم برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده در اثر سیل، زلزله و سایر سوانح طبیعی از برخی اهداف این نهاد انقلابی است.

در ادامه دکتر سلطانی فعالیت های بنیاد مسکن را در جهت توسعه و پیشرفت استان بسیار ارزشمند و موثر دانست و گفت: برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی از ظرفیت و پتانسیل بنیاد مسکن استان استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای پیشبرد اهداف، اصلاح امور و اجرای صحیح پروژه های عمرانی باید تعاملات ویژه ای بین معاونت عمرانی استانداری و بنیاد مسکن استان فراهم شود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group