امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص هماهنگی های بیشتر در جلسه با فرماندار زنجان

رایزنی در خصوص هماهنگی های بیشتر در جلسه با فرماندار زنجان

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان به همراه معاونین بنیاد مسکن استان آقایان نجفی ، صبری ، نبی لو و شکیبایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان با دکتر بیات فرماندار زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با ارائه مطالبی در خصوص فعالیت های گسترده بنیاد مسکن استان در زمینه های مختلف به ویژه موضوعاتی همچون صدور سند در روستاها و شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر، به مباحث جدیدی که با هماهنگی های معاونت عمرانی استاندری در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قرار گرفته است اشاره کرد. وی ساماندهی منطقه گردشگری جنوب زنجان ، تعریف پروژه هایی در محور گردشگری گاوازنگ و همچنین ساخت مسکن روستایی با حفظ سیما و منظر روستا به صورت الگو را از جمله این فعالیت ها دانست. مدیرکل بنیاد مسکن استان در ادامه در خصوص مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد لزوم افزایش تعداد خانه های مقاوم روستایی همراهی دستگاه ها  علی الخصوص بانک های عامل و ترویج این فرهنگ در بین روستاییان است. پس از گفتگو های انجام شده دکتر بیات بنیاد مسکن را جزو دستگاه هایی دانست که منشا خدمات فراوانی در سطح کشور است و بایستی ضمن حمایت از این نهاد در تقویت آن کوشید. وی قول مساعدت در خصوص برگزاری جلسات با بانکها جهت تسهیل امور در دریافت تسهیلات مقاوم سازی را داده و افزود حرکت های جدیدی که بنیاد مسکن شروع کرده است   از سوی فرمانداری مورد حمایت خواهد بود و جلسات بیشتری برای هماهنگی های لازم برگزار خواهد شد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group