امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص طرح اشتغالزایی روستایی در شهرستان طارم

رایزنی در خصوص طرح اشتغالزایی روستایی در شهرستان طارم

طی جلسه ای با حضور مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس محمودی مدیرکل امور روستایی استانداری، فرماندار طارم، مدیرکل منابع طبیعی استان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در خصوص طرح اشتغالزایی روستایی در شهرستان طارم گفتگو شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد در خصوص طرح مطالعاتی روستاهای پایلوت شهرستان طارم در طرح موصوف توضیحات کاملی ارائه کرد. وی افزود در این طرح پیشنهادی روستاهای گیلانکشه و قشلاق پاوه رود به عنوان روستاهای پایلوت شهرستان برای ایجاد کارگاه های اشتغالزایی در نظر گرفته شده است . مدیرکل بنیاد مسکن استان به مسائل جمعیتی و حوزه نفوذ این دو روستا در روستاهای اطراف اشاره کرده و گفت در این طرح به محور گردشگری نیز توجه شده است. در ادامه مهندس رحمتی ضمن تشکر از ارائه این طرح توسط بنیاد مسکن استان افزود بایستی دو روستای پیشنهادی به طور قطعی مشخص شود تا   اقدامات شناسایی زمین ،آماده سازی و هماهنگی های لازم جهت احداث کارگاه های اشتغالزایی توسط بنیاد مسکن انجام گردد. در پایان نیز حاضرین درباره جوانب تخصصی طرح به بحث و گفتگو پرداختند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group