مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص طرح احداث مجتمع گردشگری حاشیه سد خلیفه لو

رایزنی در خصوص طرح احداث مجتمع گردشگری حاشیه سد خلیفه لو

طی جلسه ای که با حضور محمدی فرماندار شهرستان خرمدره،مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، نجفی معاون پشتیبانی، مهندس محمدی معاون عمران روستایی و مهندس مقدم معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان و مهندس اهنکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خرمدره و همچنین بخشدار بخش مرکزی این شهرستان همراه بود گفتگوهایی در خصوص احداث مجتمع گردشگری در حاشیه سد خلیفه لو به عمل آمد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در استان ایجاد زیرساخت های لازم برای این امر که خود از مهمترین حوزه های اشتغالزایی است را مهم دانست که بایستی توجه ویژه ای به ان گردد. در ادامه فرماندار شهرستان خرمدره از رویکرد بنیاد مسکن استان در این خصوص و توجه به گردشگری روستایی تقدیر نموده و شهرستان خرمدره  را با جاذبه های فراوان طبیعی ، مستعد جذب گردشگران عنوان کرد. پس از بررسی جوانب مختلف طرح احداث مجتمع گردشگری حاشیه سد خلیفه لو در این جلسه، از نزدیک بازدیدی نیز  از این منطقه  به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group