امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه

رایزنی در خصوص تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه

طی جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و معاونین دو دستگاه در خصوص تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه گفتگو و رایزنی شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به این مطلب که تا کنون بنیاد مسکن استان ۶۰ خانه عالم در سطح استان اجرا نموده است افزود در طرح های هادی اهمیت مسجد و مرکزیت آن همواره رعایت شده و جزو نقاط اصلی در طراحی ها مد نظر است و بنیاد مسکن در طراحی معماری مساجد و حفظ سیما و منظر روستا آماده همکاری با اداره کل اوقاف و امور خیریه است. وی خاطرنشان کرد توان فنی مهندسی بنیاد مسکن از طراحی تا اجرا می تواند در تمامی پروژه های عمرانی اوقاف و امور خیریه استان نیز عامل اصلی همکاری در پیشبرد اهداف مشترک باشد. در ادامه مدیرکل اوقاف و امور خیریه با استقبال از اعلام امادگی بنیاد مسکن گفت: پروژه های عمرانی بسیاری در استان وجود دارد که می توان به صورت مشترک آن ها را اجرایی کرد . در پایان مقرر شد کمیته کار مشترکی جهت بررسی و پیشبرد تفاهم‌نامه مشترک تشکیل شده و هر سه ماه گزارش کار به مدیران دو دستگاه ارائه گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group