مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

رایزنی در خصوص استقرار سیستم جامع مدیریت سامانه های اداری

رایزنی در خصوص استقرار سیستم جامع مدیریت سامانه های اداری

 

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت توزیع برق استان با حضور صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان ، کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و سهیل معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان برگزار شد . در این جلسه کاظمی با اشاره به استقرار سیستم جامع مدیریت سامانه های اداری در شرکت برق استان توضیحاتی در خصوص نحوه عملکرد این سیستم رایانه ای و امکانات آن ارایه کرده و مطالبی در خصوص جوانب مختلف راه  اندازی و بهره برداری از آن بیان کرد. در ادامه صنعتی منفرد ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و با اشاره به پیشرفت تکنولوژی های رایانه ای و لزوم دقت و سرعت در انجام امور مانند اجرای پروژه ها و گزارشگیری های لازم مدیریتی استفاده از این سیستم را بسیار مفید دانست . وی تاکید کرد تعامل و گفتگو های بیشتری با شرکت برق استان جهت بهره مندی از تجربیات این مجموعه خواهیم داشت تا بتوانیم یکپارچه سازی سامانه های مرتبط با بنیاد مسکن را میسر سازیم . در ادامه مدیرکل بنیاد  تاکید کرد زمینه های لازم و زیر ساخت های موجود در بنیاد مسکن جهت استقرار چنین سیستمی را انجام خواهیم داد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group