امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

رایزنی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ایجاد محیط در راستای اجرای پروژه های عمرانی در استان زنجان

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، نجفی معاون پشتیبانی و مهندس مقدم معاون مسکن شهری این نهاد با مهندس علی عظیمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ایجاد محیط یکی از شرکتهای بزرگ تابعه بنیادمسکن انقلاب اسلامی که در  زمینه برنامه ریزی، تحقیقات، مطالعه و مدیریت اجرا در کلیه اموری که برای ایجاد و توسعه بخش مسکن و عمران شهری به عنوان هلدینگ در سطح کشور  فعالیت می کند، در جهت گسترش تعاملات و همکاری ها در زمینه اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان زنجان دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه، که با حضور مهندس امید محمدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خانه گستر نیز همراه بود، مهندس صنعتی منفرد به ساختار سازمانی، توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف شهری و روستایی از طراحی تا اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت:  بنیاد مسکن استان در راستای گسترش تعاملات برای اجرای پروژه های عمرانی برای توسعه استان آمادگی لازم را دارد و دستگاه های اجرایی نیز می توانند با مشارکت بنیاد مسکن پروژه های بزرگی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه، با فعالیت شرکت ایجاد محیط برای مدیریت و اجرای پروژه های عمرانی شاخص در سطح استان می توان گام های موثری در راستای توسعه و پیشرفت برداشت، ادامه داد: با  تعامل و همکاری بیشتر با این شرکت می توان برنامه ریزی،  تحقیقات ، مطالعه و مدیریت مناسبی برای توسعه و اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در حوزه مسکن داشت.

با توجه به اینکه، شرکت ایجاد محیط یکی از شرکتهای بزرگ تابعه بنیادمسکن انقلاب اسلامی می باشد، در زمینه‌های مدیریت و تحقیقات، طراحی، اجراء در امور شهرسازی و ساختمانی و مشارکت و مشاوره در امور طراحی و ساختمان سازی و سایر موارد مرتبط به عنوان یک هلدینگ فعالیت می نماید.

شرکت ایجاد محیط نقش اصلی خود را بعنوان شرکت مادر در سیاست گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مستمر شرکتهای زیرمجموعه خود اعم از شرکت نوسازی وعمران اکباتان،  شرکت تولیدی خانه گستر، شرکت تجهیزمحیط، شرکت ایجادمحیط بین الملل، شرکت مهندسین مشاور ساخت آزما، موسسه مرکز مطالعات وتحقیقات شهرسازی ومعماری دارد.

از برخی فعالیت این شرکت، می توان به جذب سرمایه‌ها به منظور استفاده در امر مسکن، ساختمان و عمران شهری و هدایت آن به بخشها و واحدهای مختلف در زمینه توسعه مسکن سازی، ساختمان و عمران شهری و صنعت ساختمان ، سرمایه‌گذاری مستقیم یا مشارکت در طرحها و پروژه‌های بخش صنعت ساختمان و تامین موجبات گسترش هرچه بیشتر واحدهای صنعتی بخش ساختمان، ایجاد شرکتهای مستقل و یا مشترک به منظور توسعه فعالیتهای بخش مسکن، ساختمان و توسعه شهری و گسترش صنعت ساختمان اشاره نمود.

گفتنی است؛ با توجه به مذاکراتی که بین مدیرکل بنیاد مسکن استان و شرکت ایجاد محیط و خانه گستر صورت گرفت، مقرر شد جلسات و بازدید هایی طی هفته های آتی جهت هماهنگی برای اجرای پروژه های عمرانی شاخص در سطح استان زنجان  صورت گیرد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group