مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با استاندار

 

    در سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جلسه ای  با حضور انصاری استاندار زنجان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین و مدیران بنیاد مسکن شهرستان ها به همراه مدیر عامل  انجمن خیرین مسکن ساز استان ،  در دفتر استاندار تشکیل گردید .

    ابتدا مدیرکل ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در خصوص طرح های هادی روستایی و مسکن مهر و اجرای پروژه های گردشگری در شهر های زنجان و سلطانیه ارائه نمود .  سپس استاندار ضمن تشکر از حضور کارکنان بنیاد مسکن استان و تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت های بسیار خوب بنیاد استان و همکاری مناسب و به موقع این بنیاد  با استانداری و دستگاه های دیگر اجرای طرح های هادی و همچنین اتمام بخش مطالعاتی طرح های هادی در سطح استان را بسیار مطلوب ارزیابی نموده و از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این زمینه تشکر کرد .

    در ادامه انصاری افزود : تصوری در جامعه روستایی تبیین یافته که باید همه کارهای روستاییان را دولت انجام دهد و روستاییان هیچ تعهدی نسبت به دولت ندارند . به عنوان مثال وام هایی که به روستاییان عزیز داده میشود باید هدفمند بوده و باعث ایجاد تغییرات در معیشت و نوع زندگی آنان گردد . همچنین در زمینه بازپرداخت این نوع وام ها باید تمهیداتی اندیشه گردد تا چرخه اقتصادی دولت نیز پویا باقی بماند . ایشان همچنین با اشاره به اینکه اگر این امر عملی گردد و وضعیت معیشتی و درآمدی روستاییان بهبود خواهد یافت و خود آن ها به سوی ساخت مسکن های جدید و مقاوم روی خواهند آورد . ایشان افزودند رسیدگی تک بعدی به امر مسکن و عدم توجه کافی به معیشت روستاییان است که باعث مهاجرت بیش از پیش آنها شده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group