امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار و برگزاری جلسه با حضور معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور و مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان

جلسه ای با حضور مهندس حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور، مهندس صتعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، مهندس بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان و خانم مهندس دهقان مدیرکل دفتر فنی مسکن شهری در بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد به اجرای پروژه های عمرانی در قالب تامین مسکن برای  اقشار کم درآمد و پروژه های سرمایه گذاری در سطح استان اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن استان با وجود نیروهای تخصص و فنی در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد موفق عمل نموده است.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی در زمینه تامین مسکن محرومین  و حل مشکلات در این زمینه اهداف مشترکی دارند، افزود: با تعامل و همکاری بیشتر بین این دو مجموعه می توان شاهد تسریع در اجرای پروژه های عمرانی بود .

در ادامه مهندس حق شناس، این دو مجموعه را مجموعه هایی موفق در زمینه تامین مسکن و اجرای پروژه های عمرانی متعدد دانست و بر تعامل و همکاری بیشتر تاکید نمود.

وی ادامه داد: با هماهنگی بیشتر بین این دو مجموعه می توان پروژه های عمرانی جدیدی را در راستای حل مشکلات محرومین آغاز نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group