امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه استان با کارکنان بنیاد مسکن استان

دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه استان با کارکنان بنیاد مسکن استان

به مناسبت گرامیداشت روز سوم خرداد و اعیاد شعبانیه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا متین نماینده محترم ولی فقیه در سپاه استان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با کارکنان این بنیاد دیدار کردند .  در این جلسه در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با ارائه خلاصه گزارشی از عملکرد و فعالیت های این نهاد  ، با اشاره به اینکه  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دارای رتبه برتر در زمینه های مختلف در بین استان ها میباشد از تلاش های کارکنان این بنیاد تقدیر کردند .  در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا متین ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن در زمینه های مختلف خدمت به روستاییان ، حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره ) را از برکات ارزنده نظام دانسته و خاطرنشان کردند کمک به روستاییان از وظایف همه مسئولان است . ایشان با اشاره به برکات ماه شعبان ، خداشناسی و حفظ ارزش های اسلام را وظیفه همه خدمتگزاران مردم دانسته و افزودند  خدمت به مردم جز در سایه تمسک به الطاف الهی امکان پذیر نمیباشد . ایشان با توصیف جایگاه والای جانبازان هشت سال دفاع مقدس ، پایداری و اقتدار  نظام جمهوری اسلامی را مدیون جان فشانی شهدا و این جانبازان عزیز دانستند . در پایان نیز با اهدای لوح از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تقدیر به عمل آمد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group