امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار نماینده ولی فقیه در استان با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

دیدار نماینده ولی فقیه در استان با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با کارکنان این بنیاد دیدار کردند . در این جلسه ایشان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن در زمینه های مختلف خدمت به روستاییان ، حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره ) را از برکات ارزنده نظام دانسته و خاطرنشان کردند کمک به روستاییان از وظایف همه مسئولان و از مهم ترین برنامه های نظام جمهوری اسلامی است . در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن استان اشاره کردند که  این بنیاد تاکنون توانسته در امر بهسازی وضعیت روستاها تا حد بسیار مطلوبی  به وظایف قانونی خود عمل کند، به گونه‎‌ای که همه برنامه‎های مربوط به روستاها اعم از مطالعه و اجرا با سرعت و اهتمام کارکنان بنیاد مسکن استان در حال پیشرفت است  و همچنین تاکنون برای بیش از ۴۸ هزار واحد مسکونی در روستاها سند صادر شده است

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group