امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل بنیاد مسکن استان 

نشستی با حضور دکتر طاهری ، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان  و معاونین این نهاد در روز شنبه مورخ ۹۹/۲/۲۸  در راستای گسترش همکاری ها و رفع مشکلات موجود در روستا ها در بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در ایتدا مهندس خواجه ای،  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن تشریح کامل ساختار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تشکیل آن به فرمان امام خمینی (ره) ، درخصوص عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در روستا ها و شهرهای زیر ٢۵۰۰۰ نفر جمعیت ، مطالبی را مطرح نمود  و لازمه رفع موانع ومشکلات روستائیان را تعامل مطلوب و سازنده با همه دستگاه های اجرایی دانست .

وی با  اشاره به اهداف و عملکرد بسیار مطلوب بنیاد مسکن استان در بخش عمران روستایی، مسکن روستایی و مسکن شهری، برگزاری این گونه جلسات با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی را ضروری دانسته و ابراز امیدواری کرد با بیشتر شدن این همکاری ها، گام های موثری در جهت تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و به تبع آن توسعه  استان برداشته خواهد شد.

در ادامه دکتر طاهری ضمن تبریک انتصاب به مدیرکل جدید این نهاد،  ادامه داد:  بنیاد مسکن از نهادهای کارآمد نظام می باشد که دارای دو ویژگی نهاد انقلابی و مردمی بودن است و به همین دلیل است که  تلاش و انگیزه لازم در بین مجموعه این نهاد  برای خدمت به محرومین بویژه روستائیان وجود دارد.

وی با بیان اینکه، این نهاد انقلابی ظرفیت و پتانسیل بالایی در راستای توسعه استان دارد، تاکید کرد: بنیاد مسکن ظرفیت های خوب و قابل توجه در توسعه روستایی دارد و باید از این ظرفیت ها و قابلیت ها بیشتر استفاده کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group