مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

 دیدار مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار شهرستان طارم

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، نجفی معاون پشتیبانی و مهندس شمس مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم  در روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۴/۱۲ با مهندس صفری فرماندار شهرستان طارم در راستای گسترش تعاملات و حل مشکلات این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب به فرماندار این شهرستان، به تشریح برخی فعالیتهای بنیاد مسکن در حوزه شهری و روستای پرداخته و گفت: بسترسازی تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه، ساماندهی ، بازسازی و بهسازی سکونتگاه های مناطق خسارت دیده روستایی ، اجرای طرح های هادی روستایی ، اعطای تسهیلات قرض الحسنه ، صدور اسناد مالکیت روستایی با همکاری ثبت اسناد و املاک و اجرای طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی از برخی خدمات ارائه شده به اقشار کم درآمد جامعه است

وی ادامه داد: بخش اعظم اقدامات توسعه ای و رفاهی در سطح روستاها توسط بنیاد مسکن استان انجام می شود و در واقع این نهاد انقلابی زمینه ساز رضایتمندی مردم در سطح روستاها  به ویژه این شهرستان می باشد.

مهندس صنعتی منفرد از تهیه طرح منظومه روستایی در بخش مرکزی طارم  که در حال تصویب می باشد، خبر داد و افزود: با توجه به موافقــتنامه با سازمان مدیریت استان تهیه طرح منظومه کلیه بخش های استان نیز  در دسـت اقدام می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن اظهار کرد: تعامل ویژه و مناسب بین  بنیاد مسکن و فرمانداری طارم موجب شده که پروژه های عمرانی در راستای توسعه و آبادانی این شهرستان به نحو مطلوبی پیگیری و اجرا شود که امیدواریم پس از این نیز شاهد خدمات مطلوبتری به مردم به  ویژه روستائیان  باشیم.

در ادامه مهندس صفری فرماندار این شهرستان،  نقش بنیاد مسکن را در عمران و آبادی روستاها و جلوگیری از مهاجرت مردم روستاها به شهرها مهم خواند و افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانسته در توسعه و پیشرفت روستاها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گام های موثری بردارد.

وی با اشاره به اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فعالیت در حوزه روستاها نقش مهمی در توسعه و آبادانی مناطق محروم به ویژه روستاهای شهرستان طارم داشته است، ادامه داد:  امیدواریم پس از این نیز در بخش های شهری و روستایی بالاخص توسعه پایداری روستایی ، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهرها ،رضایت مندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر مساعدت های  لازم صورت پذیرد .

در پایان فرماندار طارم، آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در سطح روستا اعلام نمود و گفت : شهرستان طارم ظرفیت های بالایی در امر گردشگری دارد که امیدواریم با تعاملات بیشتر بین این دو دستگاه بتوانیم در این حوزه گام های موثرتری برداریم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group