امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرکل امور سیاسی، انتخبات و تقسیمات کشوری استانداری زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان روز دوشنبه در مورخه ۹۸/۴/۳۱ با  ترخانی مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری زنجان در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا ترخانی، اقدامات بنیاد مسکن در زمینه اجرای طرح های زیربنایی و عمرانی و همچنین تامین مسکن محرومین در مناطق مختلف استان را بسیار ارشمند و مهم دانست و گفت:  بنیاد مسکن به عنوان نهادی انقلابی، همواره بدون منت در خدمت به مردم و مخصوصا قشر آسیب پذیر و روستائیان پیشرو بوده است.

وی ادامه داد: این نهاد انقلابی همواره با تعاملات و همکاری های ویژه ای که با سایر دستگاه ها داشته، به خوبی توانسته در پیشبرد اهداف و رسالت اصلی خود، موفق عمل نماید و تاثیر مهمی در توسعه استان داشته باشد.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد به تشریح فعالیت های این نهاد به ویژه خدمات ارائه شده در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب اسلامی خدمات قابل توجهی در راستای بهبود زندگی روستائیان ارائه شده و موجب گشته، پایداری فضاهای روستایی در ابعاد مختلف، نقش موثری در توسعه منطقه ای و ملی داشته باشد، که در این میان نقش بنیاد مسکن بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است.

وی  با بیان اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نقش ویژه ای در توسعه اقتصادی پایدار روستائیان  ایفا کرده است، خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن از بدو تاسیس همواره در جهت عمران و آبادانی و توسعه روستاها منشا خدمات فراوانی بوده که از جمله آنها می توان به تهیه و اجرای طرح های هادی روستایی، مقاوم سازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی با اعطای تسهیلات کم بهره و نظارت بر ساخت و ساز های روستایی با تشکیل نظام فنی روستایی ، سند دار کردن واحدهای مسکونی روستایی، شناسایی تهیه طرح و بهسازی روستاهای هدف گردشگری و احیای بافت های با ارزش روستایی و… اشاره کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی، باتوجه به نقش و عملکرد چندین ساله خود از جایگاه مهمی در توسعه کالبدی پایدار سکونتگاههای روستایی و همچنین  در حوزه های مختلف توسعه شهری برخوردار بوده است.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group