امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور با حضور در استان زنجان به همراه مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و مهندس نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان با آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه دراستان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا آیت الله خاتمی خدمت رسانی در جهت عمران و آبادانی و رفع نیازهای مردم را  از آموزه های دینی دانست و گفت:توفیق حضور و همکاری در این  نهادانقلابی و خدمتگذار، فرصت مغتنمی است  که می بایست  با کار و تلاش شبانه روزی قدر دان و سپاسگذار این نعمت باشیم.

وی با اشاره به اینکه، این نهاد انقلابی  در صف اول خدمت رسانی به محرومین و اقشار مختلف جامعه اسلامی می باشد،ادامه داد: همه همکاران این نهاد انقلابی باید با تمام توان و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای کمک به اقشار کم درآمد و توسعه استان بکوشند.

سپس مهندس درفشی با بیان اینکه،  بنیاد مسکن یادگار ماندگار امام خمینی(ره) یکی از نهادهای موثر در خدمت نظام و تعالی این مرز و بوم و پیشتاز خدمت رسانی و روحیه جهادی است، تصریح کرد: این نهاد انقلابی با دارا بودن نیروهای تخصصی و فنی گام های مطلوبی در راستای  توسعه روستاها و کمک به محرومین به ویژه در حوزه  تامین مسکن داشته است و در حال حاظر نیز حرکت ها و اقدامات مهمی برای توسعه و ساخت مسکن در قالب اقدام طرح ملی در کشور و به تبع آن در استان زنجان در حال انجام است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group