امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار شهرستان ایجرود

طی هماهنگی های به عمل آمده مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین این نهاد با مهندس فتحی فرماندار شهرستان ایجرود دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا مهندس خواجه ای به برخی خدمات و فعالیت های این نهاد در سطح شهرستان ایجرود اشاره کرد و گفت: در حال حاظر تعداد واحدهای مسکونی روستایی این شهرستان ۹۲۶۹ واحد بوده که از این تعداد بیش از ۴۳۰۰ واحد یعنی معادل ۴۷ درصد مقاوم سازی شده است.

وی ادامه داد:  با توجه به لزوم ساخت واحدهای مسکونی مقاوم و امن در مقابل خطرات حوادث طبیعی ، امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته و تلاش همکاران این نهاد انقلابی  در سال جاری  گام های موثرتری در جهت مقاوم سازی واحدهای روستایی در معرض آسیب برداریم.

خواجه ای  به  صدور سند مالکیت روستایی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تعداد۱۵۳۲ فقره صدور  سند برای واحدهای مسکونی شهری  و ۹۳۰۱ فقره برای واحدهای مسکونی روستایی در شهرستان ایجرود صادر شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: اجرای طرح هادی روستاها به منظور تامین عادلانه امکانات و ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهبود عبور و مرور و ارتقاء شاخص‌های زیست محیطی انجام می‌پذیرد، که می توان گفت یکی از برنامه ها و اقدامات اساسی بنیاد مسکن به شمار می آید.

وی بر گسترش تعاملات با فرمانداری شهرستان ایجرود در راستای  حل مشکلات روستائیان تاکید کرد.

در ادامه مهندس فتحی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی به برخی مشکلات روستاهای این شهرستان اشاره کرد و گفت: با  جلب مشارکت مردمی‌در عمران روستاها و ایجاد زمینه‌های مناسب توسعه ای، ایمن سازی سکونتگاهها و مقاوم سازی مسکن و تعامل ویژه با دستگاه های مرتبط می توان خدمات بیشتر و بهتر به روستائیان ارائه داد.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group