امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار مهندس حق شناس با استاندار زنجان

دیدار مهندس حق شناس با استاندار زنجان

مهندس حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس درویش امیری استاندار زنجان دیدار کرد. در این دیدار که با حضور مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همراه بود استاندار زنجان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را از نهادهای انقلابی موفق در جمهوری اسلامی دانسته و افزود این نهاد همواره در انجام وظایف و ماموریت های محوله موفق عمل نموده است و در سطح استان نیز نقش موثری در محرومیت زدایی و توسعه استان داشته است. پس از آن مهندس حق شناس ضمن تقدیر از فرصت به وجود آمده از تعامل استانداری زنجان با بنیاد مسکن و حمایت های انجام شده تشکر نموده و اظهار داشت که هم افزایی در بین دستگاه های اجرایی استان زنجان که با مدیریت بسیار خوب استاندار و معاونین ایشان انجام شده منجر به نتایج مطلوبی در توسعه استان شده است که نمونه بارز آن اختتام پروژه های مسکن مهر در زنجان است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group