مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور با حضور در استان زنجان به همراه مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان با آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه دراستان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا آیت الله خاتمی خدمت رسانی در جهت عمران و آبادانی و رفع نیازهای مردم را  از آموزه های دینی دانست و گفت:توفیق حضور و همکاری در این  نهادانقلابی و خدمتگذار، فرصت مغتنمی است  که می بایست  با کار و تلاش شبانه روزی قدر دان و سپاسگذار این نعمت باشیم.

همچنین مهدس مهدیان با بیان اینکه،  این نهاد انقلابی  در صف اول خدمت رسانی به محرومین و اقشار مختلف جامعه اسلامی می باشد،ادامه داد: همه همکاران این نهاد انقلابی باید با تمام توان و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای کمک به اقشار کم درآمد و توسعه استان می کوشند به طوری که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب خدمات گسترده ای در سطح روستای ارائه شده و موجبات توسعه کشور را فراهم نموده است..

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group