مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان با مدیرکل بنیاد مسکن استان

طی جلسه ای، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان با  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در حوزه های مختلف روستایی و شهری به رویکردهای جدید بنیاد مسکن استان اشاره کرد و گفت: خدمت به محرومین و نهادینه ساختن فرهنگ کار و تلاش در جامعه وظیفه همگان است که خوشبختانه نیروهای انقلابی بنیاد مسکن در تمام زمینه ها به ویژه محرومیت زدایی نهایت تلاش خود را بکار می گیرند.

وی اظهار کرد: خدمت به محرومین و اجرای عدالت بسیار لذت بخش است، که خوشبختانه مجموعه  بنیاد مسکن به خوبی این موضوع را تجربه کرده اند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حسینی، با بیان اینکه،  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نهادی خدمتگزار بر پایه اندیشه والای امام خمینی(ره) می باشد، ادامه داد:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در انجام وظایف محوله خود موفق عمل کرده است.

 وی با ارائه رهنمودهایی خدمت به مردم را وظیفه سازمان ها و نهادها دانست و گفت:  امیدواریم پس از این نیز با تلاش بیشتر،  بیش از پیش شاهد خدمات ارزنده این نهاد انقلابی در جامعه باشیم  .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group