امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مردمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در شهرستان طارم و پیگیری مشکلات روستاها

طی برنامه بازدیدی که مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین این نهاد از بنیاد مسکن شهرستان طارم به عمل آوردند، ضمن پیگیری مشکلات روستاها، نشستی با مردم شهرستان داشته و از نزدیک با مردم دیدار کردند.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن پاسخگویی به سوالات مردم شهرستان، راهکارهایی جهت رفع مشکلات روستاهای این بخش ارائه کرد.

وی طی این دیدارها بر مشارکت مردم درعمران وآبادانی روستاها اشاره کرد و گفت: مردم نقش مهمی در توسعه و آبادانی روستاها بر عهده دارند و باید با همکاری دو سویه با بنیاد مسکن زمینه های پیشرفت را هموار کنند.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره در راستای خدمت رسانی و  تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات ساخت مسکن مقاوم،  اجرای طرح هادی و تحویل سند مالکیت اماکن روستایی  پیشقدم بوده و اقدامات موثری انجام داده و پس از این نیز در ارایه خدمات به مردم به ویژه در سطح روستاها از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group