امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با رئیس کل دادگستری استان زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد ، با حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان دیدار و گفت و گو کردند.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد ضمت تبریک انتصاب به حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی به  اجرای طرح های توسعه روستایی  در راستای محرومیت زدایی در جامعه به ویژه در روستاها اشاره کرد و گفت:  بنیاد مسکن همواره  و در همه حال با حضور در مناطق کمتر توسعه یافته در کنار مردم بوده است و ا زهمه ظرفیت های قانونی برای اجرای طرح های توسعه بهره گیری کرده است .

وی بر لزوم تعامل با همه دستگاهها در چهارچوب قانون برای محرومیت زدایی و توسعه روستایی تاکید کرد و افزود: تعامل بین دستگاهی شتاب بخش طرح های توسعه و گره گشای مشکلات است.

مهندس صنعتی منفرد   با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های قانونی می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات سد راه توسعه روستایی و محرومیت زدایی باشد، ادامه داد : ما بر رعایت قانون و دفاع از حق و حقوق قانونی دولت و بنیاد مسکن در همه امور به ویژه در موضوع تثبیت مالکیت ها تاکیدداریم.

. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی با بیان اینکه، دادگستری همانند گذشته آمادگی هر نوع همکاری با بنیاد مسکن در زمینه رفع مشکلات و کمک به اقشار کم درآمد جامعه را دارد، اظهار کرد: این نهاد انقلابی با توجه به وظایف خطیری که در رفع نیازهای روستائیان دارد، در مسیر رفع نیاز اقشار محروم و آسیب پذیر قدم برداشته، به طوری که اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد:  خدمات بنیاد مسکن در راستای تلاش ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی بوده و شایسته تقدیر است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group