امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با فرماندار شهرستان طارم

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان، مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی، مهندس محمدی معاون عمران روستایی، مهندس مقدم معاون مسکن شهری، مهندس ابرهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم، هاشمی نژاد رئیس حراست بنیاد مسکن استان و نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام(ره)، با فریدون هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم دیدار و گفت و گو کردند.
در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب به فرماندار شهرستان طارم، به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن استان پرداخته و از خدمات ارائه شده این نهاد در سطح و روستاهای شهرستان طارم از جمله اجرای طرح های هادی روستایی، ساخت و ساز مسکن، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و … گزارشی ارائه نمود.
وی بر توسعه پتانسیل های گردشگری و ایجاد کارگاه های اشتغال زایی روستایی و احیای روستاهای هدف گردشگری این شهرستان تاکید کرد و به تفاهم نامه های منعقد شده در این زمینه اشاره نمود.
صنعتی منفرد به اجرای طرح توسعه منظومه روستایی با رویکرد اشتغال، اقتصاد و معیشت در روستای گیلانکشه طارم اشاره کرد و گفت: ۳۳ روستا در سطح استان به صورت پایلوت در طرح توسعه اشتغال زایی روستایی هستند که ۴ روستا در این طرح از روستاهای این شهرستان می باشد.
در ادامه هاشم نژاد فرماندار شهرستان طارم اظهار کرد : اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به عنوان یک دستگاه تخصصی و فنی در راستای محرومیت زدایی و توسعه و آبادانی روستاها قابل تحسین است.
وی ضمن تقدیر از رویکرد و عملکرد بنیاد مسکن استان نسبت به روستاهای این شهرستان، آمادگی خود را بر گسترش همکاری با این نهاد اعلام نمود و افزود: امیدواریم با گسترش تعاملات و با اجرایی شدن این تفاهم نامه ها روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش این شهرستان باشیم.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group