امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن استان با خانواده معظم شهید والا مقام ولی اله پولچی

طی مراسمی مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان و جمعی از مدیران استانی، با خانواده معظم شهید والا مقام ولی اله پولچی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه خانواد شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند،گفت:حفظ آرمان های شهدای والا مقام و تکریم خانواده های معظم شهدا، همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمت رسانی می شود.

در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام ولی اله پولچی، با اهداء لوحی از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group