امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیر کل بنیاد مستضعفان استان با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات برای حل مشکلات محرومین

ذوالفقاریان مدیر کل بنیاد مستضعفان استان با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات برای حل مشکلات محرومین  و  استفاده از ظرفیت و پتانسیل دستگاه ها برای کمک به اقشار کم درآمد ومردم به بحث وگفتگو پرداختند.
دراین دیدارمدیرکل بنیاد مسکن استان رسالت اصلی این نهاد را کمک به محرومین و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام راحل بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شده است.
وی افزود:  این دو مجموعه دارای اهداف مشترکی در راستای خدمت به محرومین هستند و می توانند با گسترش تعاملات خدمات مطلوبتری به مردم ارائه کنند.

در ادامه ذوالفقاریان مدیرکل بنیاد مستضعفان، آمادگی خود را برای گسترش همکاری ها برای خدمت به محرومین با مجموعه بنیاد مسکن واجرای طرحهای متنوعی درشهرها وروستاها اعلامکرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group