مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

تاکید بر فراهم سازی زمینه های همکاری در نشست مشترک مدیرکل بنیاد مسکن استان و مدیر شعب موسسه مالی اعتباری کوثر زنجان

برزگر مدیر شعب موسسه مالی اعتباری کوثر زنجان در روز سه شنبه مورخه ۹۸/۵/۱۵  با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که با حضور معاونین دو دستگاه همراه بود، مهندس صنعتی منفرد در خصوص وظایف و فعالیت های بنیاد مسکن استان توضیحاتی ارائه نمود.

وی به وضعیت مقاوم سازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی در سطح استان اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان رسالت مهمی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بر عهده دارد که در این راستا با کمک بانک ها توانسته تسهیلات ویژه ای به متقاضیان پرداخت کند.

مهندس صنعتی منفرد تعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان را با بانک های عامل بسیار مطلوب ارزیابی نمود وافزود: امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر با بانک استان نیز شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

در ادامه آمادگی خود را جهت همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه پرداخت تسهیلات اعلام نمود و بر مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group