مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان با حضور در این نهاد انقلابی با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان در راستای گسترش تعاملات و اعطای تسهیلات برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی دیدار و گفتگو کردند.

مهندس خواجه ای بر لزوم تعامل و همراهی و مشارکت بانکها با بنیاد مسکن و وام گیرندگان و روان سازی ضمانت های بانکی ، تاکید کرد و گفت:  : بنیاد مسکن جهت احداث و مقاوم سازی مسکن روستایی در سطح استان برنامه های متعددی را انجام داده است که جهت اعطای تسهیلات برای احداث واحد‌های مسکونی همچنان نیاز به همکاری بانک‌های عامل را دارد.

وی   با اشاره به اینکه، تسهیلات قرض‌الحسنه ساخت مسکن در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر و روستاها پیش از این ۵۰ میلیون تومان بود که به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده و به ساکنان این مناطق که تا کنون از وامهای بنیاد استفاده نکرده‌اند پرداخت می‌شود، افزود: افرادی که در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر دارای خانه فرسوده و آسیب‌پذیر هستند، همچنین کسانی که زمین با کاربری مسکونی در اختیار دارند می توانند از این وام استفاده کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان  از تامین ۵۰۰ میلیارد  تومان برای نوسازی خانه های روستایی در استان خبر داد و گفت:  با این اعتبار پیش بینی می شود تا پایان سال ۵۰۰۰ واحد مسکن روستایی در استان نوسازی و مقاوم سازی شود.

وی  با بیان اینکه، بازپرداخت  این تسهیلات ۱۵ ساله بود که به ۲۰ سال افزایش یافته است، خاطر نشان کرد: با افزایش میزان تسهیلات مسکن روستایی از ۵۰ میلیون تومان به ۱۰۰ میلیون تومان، شاهد افزایش و مقاوم سازی تعداد بسیار زیادی از واحد های مسکونی روستایی در استان خواهیم بود که امیدواریم در این زمینه بانک های عامل همکاری لازم را با این مجموعه داشته باشند.

خواجه ای ضمن تشکر از حضور مدیرشعب بانک توسعه تعاون  در بنیاد مسکن گفت : با توجه به اینکه موضوع مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرها و روستاها اهمیت ویژه ای دارد، خوشبختانه تاکنون بانک توسعه تعاون  همکاری مناسبی در این زمینه با بنیاد مسکن استان داشته و امیدواریم با گسترش تعاملات و همکاری ها و همچنین استفاده از ظرفیت و پتانسیل دهیاری‌ها و بخشداری‌ها شاهد خدمت رسانی ارزنده و بیشتر به مردم باشیم .

کردستانی مدیرشعب بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه، این نهاد انقلابی رسالت مهمی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بر عهده دارد،گفت:  تا کنون همکاری بسیارخوبی بین بنیاد مسکن و بانک توسعه تعاون  صورت گرفته است که امیدواریم پس از این نیز شاهد گسترش تعاملات بین این دو مجموعه باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group