امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان در دیدار با مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان: تاکید بر گسترش تعاملات در راستای اخذ تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه نجفی معاون پشتیبانی و مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی این نهاد در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۷/۲۲ با کردستانی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دیدار و گفتگو کردند.

در ابندا مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب به مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون گفت: مقاوم شدن اماکن روستایی یکی از اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان می باشد که با پرداخت تسهیلات طرح ویژه و تشویق مردم، می توان خسارت را در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه به حداقل رساند.

وی با قدردانی از عملکرد بانک های استان در راستای تحقق اهداف این نهاد انقلابی، همکاری و تعامل آنان را باعث ایجاد دلگرمی در جامعه ، ایجاد زیر ساخت های لازم، شناسایی نیازمندیهای جامعه و تحقق اهداف بر شمرد. و بر گسترش تعاملات در راستای اخذ تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی تاکید نمود.

در ادامه کردستانی فعالیتها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان را متفاوت تر از سایر دستگاهها دانست و بر تعامل و همکاری تنگاتنگ بانک با بنیاد و مردم در راستای اخذ تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی تاکید کرد.

وی با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات، از آمادگی بانک توسعه تعاون  جهت تعامل با سازمان ها و ادارات استان به ویژه بنیاد مسکن جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم خبر داو گفت: تا کنون همکاری بسیارخوبی بین بنیاد مسکن و بانک توسعه تعاون جهت پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی صورت گرفته است که امیدواریم با  گسترش تعاملات و همکاری ها، شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group