امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان به همراه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان

ناصری آذر مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان روز سه شنبه ۹۹/۲/۲۳ به همراه ممیزی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با حضور در این نهاد انقلابی، با مهندس خواجه ای مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارناصری آذر ضمن تبرک انتصاب به مدیرکل جدید این نهاد، گفت: مجموعه ثبت اسناد و املاک هیچ گاه بنیاد مسکن را از خود جدا نمیداند و آمار اسناد صادره طی سالیان اخیر نشان از جایگاه بنیاد مسکن و اعتماد دو طرفه دارد که پس از این نیز این تعاملات و همکاری ها بیش از پیش گسترش خواهد یافت.

در ادامه ممیزی مدیرکل تعزیرات استان نیز اقدامات بنیاد مسکن به عنوان نهادی انقلابی به ویژه در حوزه  عمران و توسعه روستاها را بسیار مناسب دانست و بر همکاری بیشتر با این مجموعه تاکید کرد.

سپس مهندس خواجه ای ضمن تشکر از زحمات این دو مجموعه، بر تعاملات بیشتر برای تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای کمک به محرومین و توسعه روستاها تاکید نمود.

.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group