امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین صفی یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با حضور در دفتر مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دیدار کرد. در این دیدار که با حضور معاونین دو دستگاه همراه بود در خصوص ساخت خانه های عالم روستایی گفت و گو و تبادل نظر شد.
مهندس صنعتی منفرد با تقدیر از حضور میهمانان ارتباط دو سویه دو دستگاه را تا کنون مطلوب ارزیابی کرده و افزود تا کنون حدود ۶۵ خانه عالم روستایی در سطح روستاهای استان توسط بنیاد مسکن احداث شده است و همواره در این راستا تعاملان خوبی به انجام رسیده است.
در ا امه حجت الاسلام و المسلمین صفی یاری ضمن تقدیر از عنلکرد بنیاد مسکن در محرومیت زدایی و عمران و ابادی روستاها احداث خانه های عالم را حرکتی فرهنگی از سوی این نهاد دانست و از همکاری های انجام شده تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه در خصوص تغییرات و دصلاحاتی در نقشه های موجود و همچنین هماهنگی های لازم جهت تخصیص اعتبارات جهت احداث خانه های عالم روستایی تصمیماتی اتخاذ گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group